Violetta Riidas • 14 november 2017 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

PERH ja Pärnu sõlmisid hematoloogia koostöö

Pilt on illustratiivne.  Foto: wikipedia.com

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja AS Pärnu Haigla sõlmisid 10. novembril vereloomehaiguste ravi ehk hematoloogia alase koostöölepingu.

Lepingu eesmärgiks on koostöö tihendamine hematoloogilisete diagnoosidega patsientide ravi osas. Seeläbi saavad osapooled parandada kvalifitseeritud ravi kättesaadavust Pärnu Haigla teeninduspiirkonna hematoloogiliste diagnoosidega patsientidele.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee