Triin Tabur • 6 detsember 2017 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Andriukaitis soovitas vaktsiinivastastel surnuaedu külastada

Foto: Scanpix/Caro

Euroopa Komisjoni tervishoiu ja toiduohutuse volinik Vytenis Andriukaitis ütles, et vaktsineerimise puhul tekitab vastuseisu eelkõige teadmatus.

Vytenis Andriukaitis soovitas vaktsineerimise vastu võitlejatel külastada neid peresid, kus lapsed on surnud vaktsiinvälditavatesse tõbedesse, või külastada vanu surnuaedasid ja vaadata, kui palju on sinna lapsi maetud aegadel, mil vaktsiinid ei olnud kättesaadavad.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee