Triin Tabur • 10 detsember 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

E-tervise arengule hakatakse Euroopas hoogu andma

Parem digitehnoloogia ja andmeanalüüs võimaldavad arendada uusi terviseteenuseid.  Foto: Scanpix/Caro

Euroopa Liidu terviseministrid kiitsid 8. detsembri kohtumisel Brüsselis heaks nõukogu järeldused, mis kutsuvad nii Euroopa Komisjoni kui ka liikmesriike soodustama terviseandmete vaba liikumist Euroopa Liidus, et kiirendada digitaalset innovatsiooni tervishoius.

"Nõukogu järeldustega oleme andnud tõuke liikmesriikide koostööle, et luua paremad tingimused andmepõhiseks innovatsiooniks ja e-tervise teenuste laialdasemaks kasutuselevõtuks kogu Euroopas," ütles tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee