Uudised
Ainult tellijale

Mölder: sisekontrolli toimimine tuleb üle vaadata

Tallinnas tervishoiu valdkonna eest vastutav abilinnapea Tõnis Mölder.  Foto: Pealinn

Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna eest vastutava abilinnapea Tõnis Mölderi sõnul on võimalik korruptsioonitegevus linnale kuuluvas haiglas kahetsusväärne ning vastuvõetamatu.

Teisipäeval pidas keskkriminaalpolitsei kinni Lääne-Tallinna Keskhaigla hooldusravikliiniku juhataja Mark Levini ja õendusjuhi Mare Leppiku, kellele on esitatud kahtlustus korduvas altkäemaksu võtmises hoolduravikliinikus ravil olnud patsientide lähedastelt.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee