Triin Tabur • 8 märts 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vask: ebakohast tänu ma haiglas kohanud ei ole

Lõuna-Eesti Haigla juhatuse esimees Arvi Vask.  Foto: Raul Mee/ÄP

Lõuna-Eesti Haigla juht Arvi Vask ütleb, et haiglas on töötajatega huvide konfliktist räägitud ja ka juhtkond on oma huvid deklareerinud.

Lõuna-Eesti Haigla juhatuse liige Arvi Vask ütleb, et nende haiglal oli eelmise aasta sügisel ühes TÜ Kliinikumiga ühine videokonverents korruptsiooni ennetamise teemal, kus esines kaitsepolitsei ametnik.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee