Lastehaigla investeerib tänavu üle pooleteise miljoni euro

Tallinna Lastehaigla juhatuse esimees Katrin Luts
Tallinna Lastehaigla juhatuse esimees Katrin Luts

Tallinna Lastehaigla nõukogu kinnitas 2018. aasta ligi 30 miljoni euro suuruse eelarve, investeeringute hinnanguline maksumus tänavuseks aastaks on 1,6 miljonit eurot.

„Suur osa Lastehaigla investeeringutest läheb 2018. aastal uute seadmete soetamisele ning tarkvaraarendustele, aga ka renoveerimisele ja ehitusele ning alustatakse operatsiooni osakonna projekteerimisega, sõnas Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder.

Tallinna Lastehaigla juhatuse esimehe Katrin Lutsu sõnul on planeeritud suurematest remonditöödest ka vastsündinute osakonna intensiivravipalatite perepalatiteks ümber kujundamine ja onkoloogiaosakonna remont. 

„Lisaks algab tänavu Tallinna Lastehaigla ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla parkimismaja projekteerimine, kuhu on kavandatud 681-kohaline kuue maapealse korruse ja ühe maa-aluse korrusega parkimismaja koos selle katusel asuva helikopteri maandumisplatsiga. Planeeritav parkimismaja peaks oluliselt parandama haiglalinnaku parkimiskorraldust,“ sõnas Mölder.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.