Uudised
Ainult tellijale

EAÜ: vaktsineerimise taseme tõstmine on ühine eesmärk

Eesti Apteekide Ühenduse juhatuse liige Timo Danilov   Foto: Eesti Apteekide Ühendus

Eesti Apteekide Ühenduse juhatuse liige Timo Danilov ütleb, et tekkinud dialoog vaktsineerimise üle ravimikäitlejate ja tervishoiuteenuse osutajate vahel on väga tervitatav, sest kõige olulisem on elanikkonna vaktsineerimise taseme tõstmine.

Seoses neljavalentse gripivaktsiini defitsiidi tekkega saatis sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse eile pöördumise turuosalistele, milles rõhutab, et vaktsiinipartiisid ei tohi kinni hoida kampaaniate jaoks, vaid eelistama peaks perearste. Pöördumine oli adresseeritud Eesti Apteekide Ühendusele (EAÜ), kes teeb praegu kuuajalist kampaaniat, mille käigus vaktsineeritakse inimesi teatud apteekides, ning ravimiameti ja terviseameti esindajatele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee