Uudised
Ainult tellijale

Aaviksoo läheb Guardtime'i e-tervist arendama

Sotsiaalministeeriumi endine IT-asekantsler Ain Aaviksoo jätkab erasektoris.  Foto: Raul Mee / Äripaev

Endine sotsiaalministeeriumi asekantsler Ain Aaviksoo liitub küberturvalisuse ettevõttega Guardtime, viimase plokiahela tehnoloogial põhinevaid lahendusi kasutab suur osa Eesti e-teenuseid.

Aaviksoo eesmärgiks Guardtimes on tuua ettevõttesse oma rahvusvaheline kompetents ja teadmised e-tervise alal ning aidata kaasa just e-tervise arengule Guardtimes. "Erinevates terviselahendustes kõikjal maailmas oodatakse võimalust ühildada lahendused blockchain tehnoloogiaga ja siin saab Eesti kindlasti oma kogemusi jagada," ütles Aaviksoo.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee