Kadi Heinsalu • 9 jaanuar 2019 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kõhuvalu põhjust võib olla raske leida

ITK valuteenistuse juht Boris Gabovitš  Foto: Raul Mee / Äripaev

Ida-Tallinna Keskhaigla valuteenistuse juht Boris Gabovitš ütleb kõhuvalu kohta, et on äärmiselt keeruline panna praktiliselt lõpmatu teema lühikesse vormi. Kuid sellegipoolest on kõhuvalu aspektid arstide poolt päris hästi läbi uuritud.

Boris Gabovitši sõnul tekib juba terminoloogiliselt segadus, sest on olemas nii kõhuvalu kui ka vaagnavalu, kuid tegelikult räägitakse ikka samast asjast.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee