Siret Trull • 8 juuli 2019 08:12
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Südameapteegi käive kasvas 10,8%

Südameapteegi kaubamärgi all tegutseva Pharma Holding OÜ käive ja kasum 2018. aastal kasvasid.

Südameapteek Nautica keskuses.  Foto: Raul Mee

2018. aastal oli ettevõtte müügikäive 59,1 miljonit eurot ja käive kasvas võrreldes eelneva aastaga 10,8% (toona 53,4 miljonit eurot). Kiiret kasvu näitas nii ravimite kui ka muude apteegikaupade käive, kuid mitteravimite käibe kasv oli kiirem, mistõttu jätkus trend, kus käibe struktuuris suurenes mitteravimite osakaal, selgitatakse ettevõtte majandusaasta aruandes. Aruandeaasta kasumiks kujunes 1,4 miljonit eurot (2017. aastal 946 tuhat eurot).

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee