• 09.09.21, 13:00

Audit: terviseamet võib hulgimüügiloast ilma jääda

Sotsiaalministeerium viis läbi siseauditi, et tuvastada terviseameti külmladude intsidendi eest vastutajad.
Terviseameti külmladu ravimitele.
  • Terviseameti külmladu ravimitele.
  • Foto: Terviseamet
Kontrolli käigus toodi välja, et terviseameti kui ravimite hulgimüügi tegevusloa omaja jutkonna ja pädeva isiku tegevus on olnud puudulik, täitmata on õigusaktidest ja ameti sisekorrast tulenevad nõuded, kirjutas Postimees.

Seotud lood

Uudised
  • 18.08.21, 13:52
Kiik riigikantselei raportist: pilt on masendav
Tervise- ja tööminister Tanel Kiik ütles riigikantselei täna avaldatud raportit kommenteerides, et avanev pilt on kurb, aga näpuga näitamisest tuleks hoiduda.
Uudised
  • 06.07.21, 14:53
Terviseameti lao juhtum: väike kraadide erisus, mida töötaja ei pruugi tajuda
Terviseameti 6. juuli infotunnis andis terviseameti direktor Üllar Lanno ülevaade Paldiski mnt 81 külmladude temperatuurikõikumisega seotud asjaoludest.
Uudised
  • 18.08.21, 10:50
Peterkop külmlao juhtumist: kõik osapooled jooksid lati alt läbi
Riigisekretär Taimar Peterkopi poolt kokku kutsutud ekspertkomisjon tutvustas täna, 18. augustil toimunud infotunnis terviseameti laos ravimite riknemise asjaolude aruannet ja lõppjäreldusi.
Töökuulutused
  • 27.05.25, 12:38
Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus otsib arsti
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele