Triin Tabur • 29 oktoober 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lähikümnendid muudavad arsti ja patsendi rolli

Perearst muutub ekspertide hinnangul järgmiste kümnendite jooksul üha enam n-ö tema tervise juhiks või coachiks.  Foto: Scanpix/Phovoir

Eelmisel nädalal toimunud haigekassa ja maailmapanga ühiskonverentsi paneelvestluses jäi tervishoiu tuleviku teemal õhku, et perearstist saab tulevikus rohkem juhendaja patsiendi jaoks ja patsiendi omavastutus terviseküsimustes kasvab sellevõrra.

Paneelil arutasid esinejad muu hulgas tervishoiu tulevikku 20-30 aasta pärast ja seda, mis on näiteks pere- ja eriarstide roll siis võrreldes praegusega.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee