Triin Tabur • 1 veebruar 2018 10:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Riigiametite ja arstide pöördumine seoses HPV-vaktsiiniga

Foto: Postimees/Scanpix

Eile saatis kõigile Eesti koolidele kirja anonüümne autor, kes peidab end äriregistrile tundmatu ühingu nime taha. Kiri sisaldab ühekülgseid ja kergesti ümberlükatavaid väiteid HPV-vastase vaktsiini kõrvalmõjudest.

HPV-vaktsiin annab tuhandetele noortele naistele võimaluse kaitsta end vähki tekitava HP-viiruse eest, leiavad sotsiaalministeerium, terviseamet, ravimiamet, Eesti Haigekassa, Eesti Perearstide Selts, Eesti Infektsioonhaiguste Selts, Eesti Lastearstide Selts, Eesti Õdede Liit, Eesti Ämmaemandate Ühing, Eesti Immunoloogide ja Allergoloogide Selts, Eesti Naistearstide Selts ning Eesti Kolposkoopia Ühing ühises pöördumises. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee