Siret Trull • 11 märts 2019 07:48
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sõritsa: praegu tegutseme vabaturul

Elite Kliiniku juhataja Andrei Sõritsa  Foto: Meeli Küttim / Äripäev

Elite Kliiniku juhataja Andrei Sõritsa märgib, et Tartu erakliinikud tegutsevad ambulatoorse günekoloogia erialal praegu vabaturul. Olukord muutub koos kohtulahendiga, mis otsustab, kes saab endale haigekassa mahud.

Tartu piirkonna ambulatoorse günekoloogia teenuse lepingu üle käib vaidlus praegu kohtus käivas Kliinik Elitele ja aga Medita Baltics vahel. Kui VAKO tegi otsuse Elite, siis kaks kohtuastet, Tallinna Halduskohus detsembris ja Tallinna Ringkonnakohus veebruaris, Medita kasuks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee