Ketlin Beljaev • 9. september 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Apteekrite puudus jätab kahe küla rahva rohuärita

Veel poolteist kuud saavad maainimesed osta ravimeid Kärstna apteegist ja selle Suislepas asuvast haruapteegist, novembrist sulevad mõlemad oma uksed.

Osaühingu Kärstna Apteek juhataja Malle Sulbi nimetas sulgemise põhjustena ravimimüügi litsentsi lõppemist ja enda pensionile jäämist. Naine on apteekrina töötanud 1968. aastast, mil ta lõpetas Tartu ülikooli ja asus Kärstnasse tööle, kirjutas Sakala.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee