• 02.02.11, 13:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Osa raviasutusi eirab tervise infosüsteemi

Tervise infosüsteemi (TIS) saatis mullu enim dokumente Ida-Viru Keskhaigla, kelle puhul ületas edastamise protsent saja piiri. Samas oli raviasutusi, kes ei edastanud infosüsteemi 2010. aastal ühtegi ettenähtud ravidokumenti.
Läinud aastal saatis Tervise infosüsteemi enim dokumente Ida-Viru Keskhaigla (IVKH), Rakvere haigla ja Läänemaa haigla. IVKH ja Rakvere haigla puhul ületas saatmise protsent saja piiri, mis tuleneb sellest, et raviasutused esitasid koos mulluste andmetega tagantjärele ka 2009. aasta dokumendid.

Seotud lood

Uudised
  • 10.02.11, 15:00
Digiloost on abi vaid siis, kui kõik arstid seda täiendavad
Põhja-Eesti Regionaalhaigla üldkirurgia keskuse juhataja Jüri Teras ütleb, et tema tööd segab see, et kõik meedikud digilugu oma epikriisidega ei täienda. Tema vaimustus pole e-tervise suhtes aastataguse ajaga aga vähenenud.
Uudised
  • 25.05.12, 11:25
Tervise infosüsteem kiirendab andmevahetust
Alates 2008. aasta lõpust käivitunud tervise infosüsteem leiab meedikute seas järjest rohkem kasutust võimaldades kiiremat andmevahetust ning patsiendi jaoks asjaajamistel ka väiksemat närvikulu, kirjutas ERR.
Uudised
  • 27.10.10, 15:26
Tiik: arstiteaduskond peaks õpetama e-tervist
E-tervise SA juht Madis Tiigi arvates võiks Tartu Ülikooli arstiteaduskond anda ka e-tervise alast haridust.
Uudised
  • 27.12.10, 14:25
E-tervise seis täna: lisandunud 6081 inimest
Tänase, 27. detsembri seisuga on Tervise infosüsteemis 6000 inimese dokumente rohkem kui 16. detsembril, teatab E-Tervise SA kodulehekülg.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele