Kadi Heinsalu • 11 november 2017 09:43
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

GALERII: Grand Lady austamisõhtu Mustpeade Majas

Onkoloog Riina Kütner  Foto: Terje Lepp/PERH

Reede õhtul austati regionaalhaigla tänavust Grand Ladyt Riina Kütnerit piduliku vastuvõtuga. Toome teieni pildigalerii sündmusest. Piltide autor Terje Lepp.

Onkoloog Riina Kütner on üks Eesti hinnatumaid rinnavähiarste. 

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee