Kadi Heinsalu • 9 august 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Töövõime puudulikkus on 75 000 inimesel

Töötukassa 2018. aasta aruandest selgub, et osaline või vähenenud töövõime oli aastavahetuse seisuga fikseeritud kokku 75 000 inimesel.

Osaline või täielik töövõime puudulikkus fikseeriti mulluse aastavahetuse seisuga 75 000 inimesel.  Foto: Äripäev

2018. aasta lõpu seisuga oli kehtiva osalise töövõime hinnanguga 49 022 inimest ning puuduva töövõime hinnanguga 25 322 inimest. Võrdluseks, aasta varem oli osalise töövõime hinnanguga inimesi 30 496 ja puuduva töövõimega 13 867 inimest.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee